MÖBLER / Bord / Pelarbord 5486571
nr 548 6571
Pelarbord
1800-tal, oktagonal fällskiva, dia 80, höjd: 82
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:43:44
250 kr
200 kr